Letošní podzimní rybářské závody se nesly v duchu krásného slunečného počasí a hojné účastí, jak závodníků, tak přihlížejících. Dospělých závodníků bylo 67 a 18 dětí. Chytilo se 68 ryb z toho byla většina kaprů, jeden sumec, dva menší amuři a 6 kusů pstruha duhového. První místo se u nás udělovalo za nejdelší rybu, aby závody byly napínavé až do samotného konce. Letos se na prvním místě v kategorii dospělí umístil Valečko René s úlovkem sumce 63 cm, na druhém místě byl Martin Kuba který nachytal 11 kaprů s celkovým součtem délek 452 cm, na třetím místě byl Kuna Zdeněk se součtem délek 160 cm - ulovil tři kapry a jednoho pstruha.

4.místo Dostál Vladimír 136 cm

  1. místo Žíla Michal 131 cm
  2. místo Havránek Vladimír 91 cm

7.- 9 místo Kokošinský Jan, Bednár Martin, Štusek Jakub shodně po 90 cm

  1. místo Grochol Pavel 88 cm

V kategorii dětí se zúčastnilo 18 závodníků, o první místo se dělil Ondřej Hofer a Wojtoň David, kteří oba chytli největší rybu ve své kategorii a to kapra 48.cm

  1. Vojtěch Urbanec součet délek 88 cm
  2. místo Půda Tomáš 83 cm
  3. místo Tvardek Lukáš 80 cm
  4. místo Válek Tomáš 44 cm

O zbývající ceny se děti podělili losem. Na každého závodníka čekala hodnotná cena, svačina a něco sladkého na zub.

Rád bych poděkoval našim sponzorům, ale zmíním jen ty tři největší  Město Šenov, Radima Snopka - RS Fish Havířov, a Vladimíra Michalce za dodání ryb do kola štěstí a tomboly. Pokud můžu hodnotit závody za výbor MS, tak bych Vám všem chtěl poděkovat za krásnou účast, skvělou atmosféru a sportovní jednání po čas celého závodu.

S přáním „Petrův zdar“

Výbor MS ČRS Šenov