Nejbližší úřední hodiny pro výdej povolenek v naší MS ČRS Šenov: 27.2. , 13.3.2021 od 9:00 do 11 hod.

Žádáme všechny držitele průkazu ZTP, ZTP / pa studenty, aby si sebou vzali průkaz ZTP, ZTP / pa studijní průkaz. Bez těchto dokladů jim nebude uznán nárok na zlevněnou povolenku.

 

Sdělení pro členy MS Poruba 1 a MS Šenov   3.12.2020

Místní organizace Ostrava zavádí do užívání aplikací IS MO Ostrava pro bezhotovostní platby Členům příležitosti.
V roce 2021 je umožněno vyvíjet objednané a platící členské státy v pilotním provozu pouze členové ostravských místních skupin   Poruba 1 a Šenov  .

Pro přihlášení do aplikace IS MO Ostrava klikněte na odkaz   https://is.mo-ostrava.cz/   a dále postupujte podle pokynů na úvodní stránce.
Možnost hotovostních plateb na výdejních místech je zachována. Možnost bezhotovostních plateb slouží jako alternativa k rychlejšímu odbavení výdeje čl. náležitosti.

 

Ověřování kvalifikačních předpokladů pro vydání prvního rybářského lístku a ověřování stráže v současném období nouzového stavu av kontextu přijatých krizových opatření Podmínky pro pozvání k absolvování školení. Zájemce odešle závaznou přihlášku k účasti na školení s udáním jmenování a příjmem. Přihlášení zašlete ze své e - adresy na e - adresu MO ČRS Ostrava: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Následně, nejpozději do tří dnů bude informována zpět odpověď na e - adresu o termínu a času školení. Školení je pořádáno zpravidla ve víkendových dnech se začátkem v 9:00 h 11:00 h. Do budovy budou vpuštěni jen pozvaní zájemci v respirátorech tř. FFP2 a KN95, bez doprovodu dalších osob. Více informací o webu v sekci „Nový člen“ nebo na tel: str. Kubala 777 298 084