Jak dopadl náš rybářský večírek? 

Poděkování patří hlavně všem sponzorům, že darovali tak krásné ceny, a že jich nebylo málo. Teď bych je tady měl všechny vyjmenovat, ale přeci, už jsem starší ročník a hlava je děravá a nerad bych na někoho zapomněl. Tak ještě jedno velký dík. Dále bych rád poděkoval holkám co prodávali losy a celému personálu restaurace Čepaník za to, že se o nás tak vzorně starali. Celý ples by se tak dobře nevydařil, kdyby jsme neměli skvělou kapelu HOT String  http://hotstrings.cz pod vedením kapelníka Zdeňka Klapucha., který nám vyšel vstříc a ještě přidal jednu hodinku muziky i když už nás musel mít plné brýle. Hlavní dík patří všem Vám co jste přišli a jak skvělou atmosféru jste vytvořili. Letos Vás bylo 97 a kapacity sálu je  104 lidí. Na závěr i když jsem to původně nechtěl zveřejnit, tak přikládám krátký dopis co přišel s poděkováním.

Poděkování

 

Minulý pátek 22. února jsme byli na rybářském večírku. Atmosféra byla již od samého počátku příjemná. Stoly byly skvěle rozestavěny tak, aby se dalo pohodlně tančit a přátelé si mohli bezproblémově povídat mezi sebou. Hudba, jakožto klíčový účastník byla vynikající, rytmická se širokým záběrem repertoáru jak hudby, tak písní. Večeře, ze tří jídel na výběr, byla chutná a u výčepu se netvořily žádné velké fronty. S tím trochu souvisel taktéž taneční parket, na kterém bylo dostatečné místo pro všechny tanečníky, neboť účast přítomných milých návštěvníků, byl přesně akorát vůči parketní taneční ploše. Dárky, které byly předávány, byly vtipné, k pobavení a zajímavé.  Děkujeme organizátorovi o chod tohoto večera, za jeden z nejlepších večírků za několik let. A páteční termín večírku, byl skvělý tah. Těšíme se opět někdy příště. Čau.

 

Mgr. Slavomír Zupko s manželkou Mgr. Petrou, Ing. Rastislav s manželkou, Bc. Jirka s manželkou, PhDr. Anička s kamarádem, Ing. Zdenek s manželkou, Bc. Žaneta s přítelem, Dr. Lumír se svou paní.

 

Školení nových členů

Dne 9.3. 2019 pořádáme školení nových členů v 9:00 v areálu MO ČRS na Záhumenní ulici.

Členské příspěvky je nutno uhradit do 30.4.2019 !(jinak členství zaniká). MS Šenov 500 Kč + 50 Kč příspěvek, na korespondenci, web a hlavně na chod rybářského kroužku.

Množí se dotazy kolik letos stojí povolenka k lovu. Ceny zůstaly stejné. Zvedla se jen ceny Celorepublikové a Celosvazové povolenky o 100 Kč. Cena územní povolenky pro Moravu a Slezsko stojí stejně jako loni 1600 Kč povolenka, 500 Kč brigáda, členská známka 500 Kč a u naší MS se  vybírá příspěvek na děti 50 Kč, dohromady to je 2150 Kč pokud máte brigádu, nebo jste osvobozeni od té to povinnosti a 2650 Kč i s brigádou.

 

Rybářský kroužek

I náš rybářský kroužek, už je na Instagramu pod ifem:  rybarsky_krouzek_senov

 

Dále bych Vás chtěl pozvat na brigádu, která není v plánu práce a uskuteční se dne 23.3.2019  od 7:00 hod pod vedení Romana Poledníka na revíru Bartovická Hrázka 471 180. Bude se provádět jarní úprava hráze rybníku a úklid okolí revíru. Kdo bude mít zájem, tak prosím kontaktujte Romana Poledníka na čísle 724 416 705, ten Vám vysvětlí kde bude sraz a co si máte vzít sebou.